KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7764133
nr 776 4133
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Färgkrita, Acke Åslund (1881-1958), signerad-38, Solvalla, motivets mått: 20x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:49:45
400 kr
1.600 kr
900 kr
1.200 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.600 kr
2.700 kr
3.100 kr
3.100 kr
3.300 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund